SKLEP FIRMOWY SHE

Address: Batorego 34 B, 34-120 Andrychów

Phone: 33 8759490

Opening hours: 9-15

Nasz sklep został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Każda kolekcja tworzona jest zgodnie z najnowszymi trendami mającymi obowiązywać w danym sezonie w kostiumach kąpielowych. Chcemy zaoferować naszym klientkom  stroje kąpielowe, które sprostają wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających kobiet. Kostiumy kąpielowe jakie możecie nabyć w naszym sklepie są uszyte z najlepszych dzianin firm włoskich oraz hiszpańskich.  Na zaufanie klientek pracujemy już ponad 17 lat i nie osiadamy na laurach o czym świadczy ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów. Z roku na rok wprowadzamy nowe modele. Nasze kostiumy kąpielowe mają świetną opinie naszych stałych klientek.

Słuchamy tego co mówią kobiety i staramy się wprowadzać w życie ich pomysły. Jednym z nich było dodanie możliwości zakupu innego rozmiaru „góry” i „dołu”, gdzie każda z Pań może skompletować swój własny kostium kąpielowy.

KOSTIUM KTÓRY KUPUJESZ W SKLEPIE INTERNETOWYM „SHE” JEST SZYTY DLA KAŻDEJ KLIENTKI. Z NUMEREM ZAMÓWIENIA ORAZ JEJ IMIENIEM I NAZWISKIEM WYDRUKOWANYM NA ETYKIECIE. JEST NOWY I NIKT INNY GO WCZEŚNIEJ NIE PRZYMIERZAŁ!

W naszym sklepie masz możliwość wymiany lub zwrotu towaru do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.