NOWA KOLEKCJA SHE 2014

big_big_SHE4Zapraszamy na wakacyjną przygodę z SHE

Tym razem inspiracją do stworzenia trzech unikatowych kolekcji na sezon 2014 była egzotyczna Dominikana, słynąca z rajskich plaż – idealnych do rozkoszowania się błogim lenistwem.

Jak co roku, kreatorzy marki SHE, podążając za najnowszymi trendami światowej mody i zaspokajając wysmakowane gusta naszych klientek, postawili na ekstrawagancję połączoną z nutką klasyki.

Kolekcja PALM BEACH, bazująca na materiałach drukowanych, kusi różnorodnością wzorów i innowatorskimi technologiami, które tworząc abstrakcyjne katalogkombinacje dały efekt nagiej skóry, przywodząc na myśl tropikalne ogrody i nieokiełznaną naturę.

Kolekcja BLUE OCEAN zawierająca kostiumy jednokolorowe, pozwala skąpać się w jaskrawych promieniach słońca, odkryć urok krystalicznie czystej wody i magię soczystych owoców, dzięki nasyconym barwom i odważnym połączeniom  kolorystycznym.

Kolekcja GLAMOUR, czyli ponadczasowa elegancja doskonale współgra z każdym typem urody, zaskakuje prostotą krojów, złotymi zdobieniami i nieprzemijalnym stylem.

 

 

 

 

Share with friends!